Rozwój i technika

  • Dyrektor ds. rozwoju i optymalizacji sieci
    Andrzej Murawski
    (22) 444 26 20
    601 069 103
    amurawski@stroeer.pl
  • Manager ds. Rozwoju Sieci
    Robert Skrajny
    (22) 444 26 22
    607-153-473
    rskrajny@stroeer.pl
  • Manager ds. Rozwoju Sieci
    Stanisław Jarosz
    (22) 444 26 28
    609 555 405
    sjarosz@stroeer.pl
  • Dyrektor Biura Regionalnego Warszawa
    Magdalena Mroczkowska
    0 609 52 80 19
    MMroczkowska@stroeer.pl
  • Dyrektor Biura Regionalnego Trójmiasto
    Artur Pawłowski
    0 607 171 007
  • Dyrektor Biura Regionalnego Poznań
    Tamara Widerak
    0 693 417 651
    twiderak@stroeer.pl
  • Dyrektor Biura Regionalnego Wrocław
    Tamara Widerak
    0 693 417 651
    twiderak@stroeer.pl
  • Kierownik Biura Regionalnego
    Tomasz Sławkowski
    0 691 600 530
    tslawkowski@stroeer.pl
  • Dyrektor Biura Regionalnego Szczecin
    Adam Zarzeczny
    0 601 271 554
    azarzeczny@stroeer.pl
  • Dyrektor Biura Regionalnego Warszawa
    Magdalena Mroczkowska
    0 609 52 80 19
    MMroczkowska@stroeer.pl
  • Dyrektor Biura Regionalnego Bytom
    Zbigniew Dakowski
    0 607 076 644
    ZDakowski@stroeer.pl
  • Dyrektor Biura Regionalnego Kraków
    Paweł Michałkiewicz
    0 506 189 254
    pmichalkiewicz@stroeer.pl
  • Manager ds. rozwoju sieci
    Marcin Pilitowski
    +48 22 444 29 15
    +48 607 334 671
    mpilitowski@stroeer.pl
  • Manager ds. technicznych i rozwoju sieci
    Zbigniew Miernicki
    +48 22 444 29 43
    +48 601 069 105
    zmiernicki@stroeer.pl
  • Manager ds. technicznych i rozwoju sieci
    Zbigniew Miernicki
    +48 22 444 29 43
    +48 601 069 105
    zmiernicki@stroeer.pl
  • Manager ds. Rozwoju Sieci
    Stanisław Jarosz
    (22) 444 26 28
    609 555 405
    sjarosz@stroeer.pl
  • Manager ds. rozwoju sieci
    Marcin Pilitowski
    +48 22 444 29 15
    +48 607 334 671
    mpilitowski@stroeer.pl
  • Manager ds. technicznych i rozwoju sieci
    Zbigniew Miernicki
    +48 22 444 29 43
    +48 601 069 105
    zmiernicki@stroeer.pl
  • Manager ds. technicznych i rozwoju sieci
    Zbigniew Miernicki
    +48 22 444 29 43
    +48 601 069 105
    zmiernicki@stroeer.pl