Sprzedaż regionalna

  • Regional Sales Director
    Maciej Paciorek
    (22) 444 27 65
    691 600 913
    mpaciorek@stroeer.pl
  • Regional Sales Manager Region Zachód
    Tomasz Sobczak
    691 060 218
    tsobczak@stroeer.pl
  • Regional Sales Manager Region Centralny
    Hanna Wiśniewska
    (22) 444 27 99
    603 444 193
    hwisniewska@stroeer.pl
  • Team Sales Manager
    Anna Pakulska
    (22) 444 27 14
    607 460 015
    apakulska@stroeer.pl
  • Regional Key Account Trójmiasto
    Jolanta Kowalczyk
    515 019 710
    jkowalczyk@stroeer.pl
  • Regional Key Account Wielkopolskie
    Ryszard Jańczak
    515 019 771
    rjanczak@stroeer.pl
  • Regional Key Account Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie
    Anna Kołodziejczyk
    697 202 272
    akolodziejczyk@stroeer.pl
  • Regional Key Account Zachodniopomorskie, Lubuskie
    Małgorzata Krawczak
    609 528 018
    mkrawczak@stroeer.pl
  • Regional Account Dolnośląskie, Opolskie
    Małgorzata Zeń
    502 307 934
    mzen@stroeer.pl
  • Regional Key Account Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
    Jolanta Kowalczyk
    515 019 710
    jkowalczyk@stroeer.pl
  • Regional Account Śląsk
    Tomasz Gębka
    502 301 636
    tgebka@stroeer.pl
  • Regional Sales Manager Śląsk
    Agnieszka Śmietańska
    603 894 134
    asmietanska@stroeer.pl
  • Regional Account Warszawa, Mazowieckie, Podlaskie
    Łukasz Wasilewski
    (22) 274 01 49
    502 307 928
    lwasilewski@stroeer.pl
  • Regional Account Warszawa, Mazowieckie, Podlaskie
    Agnieszka Lis
    (22) 444 27 25
    691 602 177
    alis@stroeer.pl
  • Regional Account Warszawa, Mazowieckie, Podlaskie
    Judyta Kruszyńska
    (22)274 01 48
    502 301 487
    jkruszynska@stroeer.pl
  • Manager ds. Rozwoju Sieci
    Stanisław Jarosz
    (22) 444 26 28
    609 555 405
    sjarosz@stroeer.pl
  • Manager ds. rozwoju sieci
    Marcin Pilitowski
    +48 22 444 29 15
    +48 607 334 671
    mpilitowski@stroeer.pl
  • Manager ds. technicznych i rozwoju sieci
    Zbigniew Miernicki
    +48 22 444 29 43
    +48 601 069 105
    zmiernicki@stroeer.pl
  • Manager ds. technicznych i rozwoju sieci
    Zbigniew Miernicki
    +48 22 444 29 43
    +48 601 069 105
    zmiernicki@stroeer.pl
  • Team Sales Manager Region Centralny
    Hanna Wiśniewska
    (22) 444 27 99
    603 444 193
    hwisniewska@stroeer.pl