Ströer w Polsce

Jesteśmy jednym z liderów rynku reklamy w Polsce. Na naszą ofertą składają się: sieć nośników OOH - ok. 15 000 powierzchni w całej Polsce, ponad 2000 ekranów cyfrowych oraz wyjątkowa przestrzeń reklamowa Warszawskiego Metra, której jesteśmy wyłącznym dysponentem. Zapewniamy pełną obsługę od planowania kampanii, przez realizację, po raportowanie i pomiar wyników.

Dzięki bliskiej współpracy specjalistów z różnych dziedzin reklamy OOH i digital, oferujemy zintegrowane kampanie, w których poszczególne kanały dotarcia przenikają się i uzupełniają. Rozwijamy projekty w obszarze reklamy digital, takie jak AdReport – najpopularniejsze narzędzie do monitoringu reklamy online.

Aktywnie rozwijamy polski rynek OOH, wprowadzając na niego wielokrotnie nagradzane za design nośniki reklamowe i uczestnicząc w projektach badawczych, takich jak Outdoor Track.
W Polsce zatrudniamy 150 osób. Centrala firmy znajduje się w Warszawie. Posiadamy też Biura Regionalne w Bytomiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście oraz we Wrocławiu. Odpowiadają one za sprzedaż regionalną, kontakty z lokalnymi partnerami oraz za obsługę tablic.

Image

Zarząd Ströer Polska

Andrzej Magdziak
Andrzej Magdziak
Prezes Zarządu Ströer Polska
Marcin Gudowicz
Marcin Gudowicz
Wiceprezes Zarządu Ströer Polska
Image

Ströer na świecie

Należymy do Grupy Ströer – lidera rynku reklamy OOH i Online w Niemczech.

Firma oferuje ponad 280 000 przestrzeni reklamowych i jest jednym z wiodących reklamodawców „out-of-home” w Europie. Jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Belgii i Holandii.

#Reklamawsłusznejsprawie


Od wielu lat angażujemy się w liczne akcje społeczne, edukacyjne i kulturalne. Wspieramy zarówno znane na całym świecie organizacje, jak UNICEF, jak i małe oddolne inicjatywy, którym pomagamy przebić się do świadomości konsumentów.


Od 18 lat jesteśmy stałym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dla której zrealizowaliśmy ponad 70 kampanii i udostępniliśmy 50 160 nośników reklamowych o różnych formatach.


Jako wyłączny operator powierzchni reklamowych w Warszawskim Metrze stale dbamy, by na nośnikach pojawiały się treści edukacyjne i informacje o miejscowych akcjach charytatywnych.

W 2018 roku:

0
wsparte akcje
0
przekazanych nośników
0
łączna wartość świadczeń reklamowych PLN

Wspieramy m.in.

Dowiedz się więcej:

Image

WWF

Image

OTOZ Animalz

Image

MetrOdSztuki

Image

WOŚP

Image

Wykopmy Raka

Image

Wystawa w Nowym Forcie

Image

Pies z billboardu

Image

UNICEF

Image

Omenaa Mensah Foundation

Image

Projekt Baglight

Od 2019 r. przekazaliśmy klientom i partnerom ponad 400 gadżetów powstałych w wyniku upcyclingu kreacji reklamowych naszych klientów.

W ramach współpracy z firmą Trashki, dzięki odpowiedzialności naszych klientów z materiałów umieszczonych na nośnikach Baglight tworzymy unikalne torby podróżne, plecaki i futerały na laptopy, które mogą być wykorzystywane przez wiele lat.

Naciśnij Enter
Naciśnij Enter