Ströer w Polsce

Jesteśmy jednym z liderów rynku reklamy w Polsce. Na naszą ofertą składają się: sieć nośników OOH - ok. 15 000 powierzchni w całej Polsce, ponad 2000 ekranów cyfrowych oraz wyjątkowa przestrzeń reklamowa Warszawskiego Metra, której jesteśmy wyłącznym dysponentem. Zapewniamy pełną obsługę od planowania kampanii, przez realizację, po raportowanie i pomiar wyników.

Dzięki bliskiej współpracy specjalistów z różnych dziedzin reklamy OOH i digital, oferujemy zintegrowane kampanie, w których poszczególne kanały dotarcia przenikają się i uzupełniają. Rozwijamy projekty w obszarze reklamy digital, takie jak AdReport – najpopularniejsze narzędzie do monitoringu reklamy online.

Aktywnie rozwijamy polski rynek OOH, wprowadzając na niego wielokrotnie nagradzane za design nośniki reklamowe i uczestnicząc w projektach badawczych, takich jak Outdoor Track.
W Polsce zatrudniamy 150 osób. Centrala firmy znajduje się w Warszawie. Posiadamy też Biura Regionalne w Bytomiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście oraz we Wrocławiu. Odpowiadają one za sprzedaż regionalną, kontakty z lokalnymi partnerami oraz za obsługę tablic.

Image

Zarząd Grupy Ströer w Polsce

Andrzej Magdziak
Andrzej Magdziak
Prezes Zarządu Ströer Polska
Marcin Gudowicz
Marcin Gudowicz
Wiceprezes Zarządu Ströer Polska
Image

Ströer na świecie

Należymy do Grupy Ströer – lidera rynku reklamy OOH i Online w Niemczech.

Firma oferuje ponad 280 000 przestrzeni reklamowych i jest jednym z wiodących reklamodawców „out-of-home” w Europie. Jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Belgii i Holandii.

#Reklamawsłusznejsprawie


Od wielu lat angażujemy się w liczne akcje społeczne, edukacyjne i kulturalne. Wspieramy zarówno znane na całym świecie organizacje, jak UNICEF, jak i małe oddolne inicjatywy, którym pomagamy przebić się do świadomości konsumentów.


Od 18 lat jesteśmy stałym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dla której zrealizowaliśmy ponad 70 kampanii i udostępniliśmy 50 160 nośników reklamowych o różnych formatach.


Jako wyłączny operator powierzchni reklamowych w Warszawskim Metrze stale dbamy, by na nośnikach pojawiały się treści edukacyjne i informacje o miejscowych akcjach charytatywnych.

W 2018 roku:

0
wsparte akcje
0
przekazanych nośników
0
łączna wartość świadczeń reklamowych PLN

Wspieramy m.in.

Dowiedz się więcej:

Image

WWF

Image

OTOZ Animalz

Image

MetrOdSztuki

Image

WOŚP

Image

Wykopmy Raka

Image

Wystawa w Nowym Forcie

Image

Pies z billboardu

Image

UNICEF

Image

Omenaa Mensah Foundation

Image

Projekt Baglight

Od 2019 r. przekazaliśmy klientom i partnerom ponad 400 gadżetów powstałych w wyniku upcyclingu kreacji reklamowych naszych klientów.

W ramach współpracy z firmą Trashki, dzięki odpowiedzialności naszych klientów z materiałów umieszczonych na nośnikach Baglight tworzymy unikalne torby podróżne, plecaki i futerały na laptopy, które mogą być wykorzystywane przez wiele lat.

Naciśnij Enter
Naciśnij Enter