Informacje Polsat News na nośnikach Ströer

Informacje Polsat News emitowane na cyfrowych nośnikach Ströer w Warszawskim Metrze

Rusza współpraca Polsat i Ströer Media w Warszawskim Metrze. Dzięki niej pasażerowie mogą oglądać najświeższe wiadomości przygotowywane dla nich na bieżąco przez redakcję Polsat News, na prawie 2000 ekranach LCD umieszczonych w wagonach pociągów.

W ramach współpracy Ströer Media i Polsat, redakcja Polsat News jest głównym dostawcą materiałów informacyjnych w wagonach Warszawskiego Metra. Zgodnie z ustaleniami content będzie składał z 30-sekundowych spotów video, emitowanych w 4 blokach tematycznych – Polska, Świat, Sport i Pogoda. Dodatkowo podawane będą informacje o kursach walut. Wiadomości w każdej kategorii będą aktualizowane kilka razy w ciągu dnia. Za przygotowywanie wszystkich newsów odpowiadać będzie dedykowany, 5-osobowy zespół Polsat News.

- „Od momentu, gdy zostaliśmy wyłącznym dysponentem powierzchni reklamowej w Warszawskim Metrze, szukaliśmy partnera, który dostarczyłby wysokiej jakości content informacyjny pasażerom. Zdecydowaliśmy powierzyć to zadanie redakcji Polsat News, która podeszła do tematu z największym rozmachem. Fakt, że specjalnie w tym celu powstał 5-osobowy zespół, pokazuje, że Polsat dobrze rozumie powagę zadania i docenia potencjał Metra. Nie bez znaczenia był też zaproponowany przez Polsat dynamiczny layout. Po raz pierwszy wiadomości w metrze nie będą statyczne, a przypominać będą te znane z TV” – mówi Marcin Gudowicz, v-ce Prezes Ströer Media.

To kolejny cykl informacyjny wprowadzony w ostatnim czasie na cyfrowe nośniki w Warszawskim Metrze. Prócz Polsatu wiadomości i ciekawostki na ekranach LCD emitują Polska Agencja Prasowa oraz National Geographic. Od maja pasażerowie mogą podczas podróży dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach kulturalnych i premierach książkowych z cyklu „Następna Stacja: Kultura”. „Jesteśmy pewni, że dostarczany przez Polsat News content spotka się z co najmniej również pozytywnym przyjęciem co poprzednie cykle” – mówi Marcin Gudowicz.

Spoty emitowane są od 15 lipca.

Newsy

Naciśnij Enter
Naciśnij Enter